E-İhracatın Temel Bileşenleri

E-İhracat Nedir? Eihracata Nereden Başlayacaksınız?

Eihracat için hızlı ve çok dilli bir web sitesi, yerel ödeme sistemleri, güven verici etiketler ve yerel dili ve kültürü bilen bir pazarlama ekibi ve stratejisi. E-İhracatta yardımcınız ve ortağınız.

Devamını Oku
İhracat Reklamları

Yurtdışında Dijital Pazarlama

E-Ticaret siteniz ile yurtdışına satış mı yapmak istiyorsunuz? Eihracat çözümleri, yurtdışından müşteri bulmak için bizi arayın.

Devamını Oku
Fienzi - Marketplace for Turkish E-Export

Fienzi + Homesy - Turkish Export Marketplace

Eihracat 2.0: Artık Fienzi + Homesy var. Fienzi, sadece Türk ihracatçıların ürünlerini Avrupa’ya satan bir pazaryeridir. Fienzi sizi aynı zamanda yerel pazaryerleri ile entegre eder.

Devamını Oku
Digizoom Amazon Marketplace

Marketplace - Amazon ve Yerel Pazarlar

Digizoom sizi Amazon ile Avrupa'daki 6 ülke ve Amerika, Bol.com, Otto, FNAC ve diğerleri ile Avrupa'daki 27 ülkeye ulaştırır.

Devamını Oku
En Iyi E-Ticaret Sitesi Platformu

Shopify ve Digizoom | Shopify Türkiye: E-Ticaret Platformu

Shopify dünyada hız,güvenlik ve büyük trafiği kaldırma bakımından en iyi platformlardan birisidir. Bir E-Ticaret Sitesinde Olmasını İstediğiniz Herşey; Zahmetsiz, Esnek. Fiyat olarak çok uygundur. Aylık 9 EUR kadar düşük bir maliyetle başlayabilirsiniz.

Devamını Oku
Sorular ve Cevaplar

Sorularla Yurtdışına Ürün Satmak

Ne satarsınız? Nerede satarsınız? Nasıl satarsınız? Ne kadara satarsınız? Sevkiyat nasıl olacak? İadeler nasıl olacak? Nasıl ödeme alacaksınız? Hepsi burada

Devamını Oku

Bilgi ve Başvuru Formu

Öncelikle, eğer görmediyseniz Sorular ve Cevaplarla E-İhracat sayfamıza göz atmanızı öneririz.

Size elimizden geldiğince hızlı ve detaylı bilgi vermeyi çok isteriz. Sizde mesajınızda ne yapmak istediğinizi, nerelerde yapmak istediğinizi, varsa web sitenizi, şu an reklam çalışması yapıp yapmadığınız gibi detayları lütfen yazınız. Eğer web siteniz yoksa ürün ya da hizmetinizi, nerede yaptığınızı belirtiniz.

Learn More, Gain More

E-Ticaret ve E-İhracat ile ilgili uzmanlarımızdan deneyimler

Social Media Ads

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyada mı satmak istiyorsunuz? Digizoom'un sosyal medya e-commerce çözümlerine hemen göz atın.

Doğru Strateji İçin Doğru Ölçümleme

Google Data Studio ile Raporlama

Eğer reklamlarınız etkinliğini iyice takip edip ölçemiyorsanız ve aldığınız kararlar, yürüttüğünüz optimizasyon çalışmaları buna göre yapılmıyorsa karanlıkta yol alıyorsunuz demektir. Bu hem maliyetleri artırıcı hem de markaya zarar verici bir işlemdir.

Google Data Studio Raporlama

Mobile Apps

Hangi Ülkede Ne Yapmak Gerekir?

Her ülkenin bir tüketim ve servis – hizmet alma alışkanlığı vardır. Aynı şekilde her dilin de bir ifade biçimi vardır. Her ülkenin ihtiyaçları ve oranları farklıdır. Bunların çok detaylı analizleri için Digizoom ile irtibata geçebilirsiniz.

Ülkeler Raporu