Google Shopping Advertising

E-Ticaret Dijital Pazarlaması

E-Ticaret Siteleriniz ve her tür online satış yapılan siteleriniz için performans marketing çözümlerine ulaşın. Performansa göre ücretlendirme; sabit ücret yok, reklam komisyonu yok.

E-Ticaret Reklamları Hakkında Daha Fazla Bilgi
e-ihracat nasıl yapılır?

E-İhracat Çözümleri

Yurtdışı satış ve e-ihracat yapmanın temel bileşenleri: Yerel Dil, Yerel Ödeme, Yerel Güvenlik Sertifikaları ve E-Fulfillment Center: Digizoom Amsterdam’da.

E-Ticaret Siteniz İle İhracat Hakkında Bilgi
Shopify Store Kurulumu

E-Ticaret Platformu Kurulumu:Shopify

Shopify dünyanın en hızlı ve en genişlemeye açık, en iyi SEO tabanlı e-ticaret platformudur. Digizoom, Shopify Partner ve Developer olarak Shopify Store kurulumlarınızı yapar. Shopify ile e-ticaret siteleri artık sorunsuz.

Devamını Oku
İhracat Reklamları

Yurtdışında Dijital Pazarlama

Yurtdışında reklam mı yapmak istiyorsunuz? Yurtdışında dijital pazarlama çözümleri ve yurtdışından müşteri bulmak için bizi arayın.

Devamını Oku
Performans Marketing

Performans Marketing

Satış ve dönüşüm bazlı dijital kampanya yönetimi: Google, Sosyal Medya, Criteo, Programatik Network. Digizoom Google ve Facebook partnerdir..

Devamını Oku
Sağlık Turizmi için Dijtal Pazarlama

Sağlık Turizmi için Dijtal Pazarlama

Hastaların %95 ister tedavi ararken, ister belirti ararken Google'da arama yaparak başlamaktadır. Yurtdışında hastaların dilinde ve o ülkenin kurallarında sağlık turizmi reklamları. Hastanızı ayağınıza getirelim.

Devamını Oku

Bilgi ve Başvuru Formu

Size elimizden geldiğince hızlı ve detaylı bilgi vermeyi çok isteriz. Sizde mesajınızda ne yapmak istediğinizi, nerelerde yapmak istediğinizi, varsa web sitenizi, şu an reklam çalışması yapıp yapmadığınız gibi detayları lütfen yazınız. Eğer web siteniz yoksa ürün ya da hizmetinizi, nerede yaptığınızı belirtiniz.

Doğru Strateji İçin Doğru Ölçümleme

Google Data Studio ile Raporlama

Eğer reklamlarınız etkinliğini iyice takip edip ölçemiyorsanız ve aldığınız kararlar, yürüttüğünüz optimizasyon çalışmaları buna göre yapılmıyorsa karanlıkta yol alıyorsunuz demektir. Bu hem maliyetleri artırıcı hem de markaya zarar verici bir işlemdir.

Google Data Studio Raporlama

Mobile Apps

Hangi Ülkede Ne Yapmak Gerekir?

Her ülkenin bir tüketim ve servis – hizmet alma alışkanlığı vardır. Ayni şekilde her dilin de bir ifade bicimi vardır. Her ülkenin ihtiyaçları ve oranları farklıdır. Bunların çok detaylı analizleri için Digizoom ile irtibata geçebilirsiniz.

Ülkeler Raporu